Teknolojilerimiz

Yayınlamak için kabul edilen mobil uygulamalar, Teknasyon tarafından geliştirlen servisler ile daha güçlü hale geliyor! Kendi ihtiyacımzıdan yola çıkarak geliştirdiğimiz servislerimizi partnerlerimize açıyoruz. İşte servislerimiz:

Rockads

Rockads

Dijital kanallarda kampanya oluşturma ve optimizasyon süreçlerini yapay zeka desteği ile otomatize eden platformdur.

Ares

Ares

iOS, Android ve Backend platformları üzerinde koşan içinde birçok yazılım modülünü hazır getiren, katmanlı mimariye sahip yazılım geliştirme framework’üdür/altyapısıdır.

DeepWall

DeepWall

Satış sayfalarının tasarım, içerik oluşturma ve geri dönüşlerin ölçümlenmesi süreçlerinin yürütülmesine yönelik bir yazılım çözümüdür.

Desk360

Desk360

Kullanıcılardan gelen email, destek formları, store ve sosyal medya kanallarından gelen yorumlar gibi tüm iletişim kanallarını, tek bir platformdan yönetim sağlayan mikroservistir.

Zotlo Pay

Zotlo Pay

Üyelikli mobil veya web tabanlı uygulamalar için ödeme ve üyelik altyapısı sunan, uygulama kullanıcılarından kredi kartı ile kolayca ödeme tahsil edebileceği, kolay entegre edilebilen, evrensel bir çözümdür.

Ploutos

Ploutos

App Store, PlayStore, Huawei satın alma servisleri ile birlikte kredi kartı kullanarak oluşturulan aboneliklerin yönetimlerinden sorumlu mikroservistir.

Hermes

Hermes

Kullanıcıların lokasyon, dil, abonelik durumu, uygulamayı kullandığı tarih gibi bilgileri kaydedip buna göre kişilere bildirim yollamayı sağlayan bir mikroservistir.

Reporter

Reporter

Web ve mobil uygulamaların abonelik ve uygulama içi satın alma istatistiklerini takip eden, analiz eden, geliştiricilerin ülke, kampanya, kanal bazlı gelirlerini incelemesini sağlayan bir araçtır.

Deployer

Deployer

Uygulamaların ve backend servislerinin yayına alınması sürecini uçtan uca otomatize eden, herhangi bir dil ya da framework bağımlılığı olmayan yayınlayıcı bir yazılım aracıdır.

TTM

TTM

Uygulamalar, mikroservisler, App Store ve PlayStore’da kullanılan metinler için 50’den fazla dilde lokalizasyon desteği sağlayan veri ve çeviri platformudur.

Başvuru Formu

Başvuru için formu doldurunuz.