Go Global with Teknasyon!

Go Global with Teknasyon!

Teknasyon olarak, oyun olmayan mobil uygulamalar için bir partner programı başlattık. Programımıza kabul edilen mobil uygulamaların, tüm dünya ülkelerinde etki yaratmasına yardımcı oluyoruz. Ortaklık programımız tüm bireysel geliştiriciler ve işletmeler için açık durumdadır.

Ortaklık Programına Başvur.
Rockads

Rockads

Rockads, tüm dijital pazarlama faaliyetlerini, bütçe ve kampanyaları doğru şekilde yöneterek performanslarının arttırılması ve reklam optimizasyonlarının doğru şekilde yapılmasını sağlar. Facebook ile yapılan iş ortaklığı kapsamında “Facebook Mobil Uygulamaların Büyümesinden Sorumlu Ülke Partneri” rolünü üstlenmiştir.

Siteye Git.
Desk360

Desk360

Desk360 ile mobil uygulamalarınızdaki kullanıcılarınıza 360 derece hizmet sağlayın. Omnichannel yardım masası ile işlerinizi kolaylaştırın. Kullanıcılarınızın uygulamanıza bağlılığını arttırmak için harika bir yol!

Siteye Git.
VerifyKit

VerifyKit

Kullanıcılarınızın telefon numarasını kolayca doğrulamasını sağlarken, SMS maliyetlerinizde %80’e varan tasarruf sağlar. Mobil ve web uygulamalarınızda kullanabileceğiniz VerifyKit, kullanıcılarınıza harika bir deneyim sunar.

Siteye Git.
Zotlo

Zotlo

Zotlo, üyelikli mobil veya web tabanlı uygulamalar için ödeme ve üyelik altyapısı sunan, uygulama kullanıcılarından kredi kartı ile kolayca dünyanın birçok ülkesinden ödeme tahsil edebileceği, kolay entegre edilebilen, evrensel bir çözümdür. Şimdilik sadece Teknasyon’un partnerlerinin kullandığı Zotlo, yakın gelecekte herkes için kullanılabilir olacak.

Siteye Git.
DeepWall

DeepWall

Mobil uygulamaların satış / abonelik sayfalarının tasarım ve geri dönüşlerinin ölçümlenmesi süreçlerini mükemmelleştirir! Yapay zeka desteği ile karlı mobil uygulamalar için uçtan uca uygulama içi satın alma yöntemi sunar.

Siteye Git.