Go Global with Teknasyon!

Go Global with Teknasyon!

Teknasyon olarak, oyun olmayan mobil uygulamalar için bir partner programı başlattık. Programımıza kabul edilen mobil uygulamaların, tüm dünya ülkelerinde etki yaratmasına yardımcı oluyoruz. Ortaklık programımız tüm bireysel geliştiriciler ve işletmeler için açık durumdadır.

Ortaklık Programına Başvur.
Desk360

Desk360

Desk360 ile mobil uygulamalarınızdaki kullanıcılarınıza 360 derece hizmet sağlayın. Omnichannel yardım masası ile işlerinizi kolaylaştırın. Kullanıcılarınızın uygulamanıza bağlılığını arttırmak için harika bir yol!

Siteye Git.
VerifyKit

VerifyKit

Kullanıcılarınızın telefon numarasını kolayca doğrulamasını sağlarken, SMS maliyetlerinizde %80’e varan tasarruf sağlar. Mobil ve web uygulamalarınızda kullanabileceğiniz VerifyKit, kullanıcılarınıza harika bir deneyim sunar.

Siteye Git.
Additor

Additor

Additor ile farklı dillerde 10.000 reklam kampanyası yaratmak sadece bir kaç dakika sürüyor! Şimdilik sadece Teknasyon’un partnerlerinin kullanımına açık olan performans pazarlama aracımız, 2021’in ilk çeyreğinde tüm işletmelerin kullanımına sunmayı planlıyoruz.

Kairos

Kairos

Satış sayfalarının tasarım ve geri dönüşlerin ölçümlenmesi süreçlerini mükemmelleştiriyor! Şimdilik sadece Teknasyon’un partnerlerinin kullanımına açık olan Kairos’u, 2020’nin 3. çeyreğinde tüm işletmelerin kullanımına sunmayı planlıyoruz.