Panteon Games

Panteon Games

2016 yılında çoğunluk hissesine sahip olduğumuz Panteon, çeşitli kategorilerde mobil oyunlar geliştiriyor.

Meditopia

Meditopia

Yatırımımız ile birlikte, pazarlama faaliyetlerini ve global büyüme stratejisini de üstlendiğimiz Meditopia, dünyanın en büyük 3. meditasyon uygulaması oldu. Teknasyon’un evrensel pazarlama yeteneği ve Meditopia ekibinin güçlü ürünü bir araya geldi. Başarı kaçınılmazdı…

Alivex

Alivex

Bölgenizdeki spor etkinliklerini keşfedebileceğiniz bir yaşam platformu olan Alivex, katılımcılar ve organizatörler arasında çift taraflı hizmetler sunuyor!

Webrazzi

Webrazzi

Web dünyasının haber ve analiz merkezi Webrazzi ile gerçekleştirdiğimiz stratejik ortaklık kapsamında birlikte yapacağımız yatırımların ve çeşitli sponsorlukların sektörde çok faydalı etkiler yaratacağına inanıyoruz!

Otsimo

Otsimo

Otizmli çocukların eğitimine odaklanan Otsimo bizi ilk günden çok heyecanlandırdı. Faaliyetlerini daha çok Türkiye özelinde sürdüren Otsimo’yu, dünyanın en büyük eğitim platformlarından biri haline dönüşmesine hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Lisa AI

Lisa AI

Lisa AI uygulaması, beğeni tahmini ve fotoğraf içeriğine en uygun etiketi üretmemize yardımcı oluyor. Lisa AI ekibinin enerjisi ve Teknasyon’un vizyonu birbirini fazlasıyla tamamlıyor. Yakın gelecekte harika başarılara şahit olacağımıza inanıyoruz!

Garaj Sepeti

Garaj Sepeti

Otomotiv sektörüne odaklanmış bir girişim olan Garaj Sepeti’nin gelecek vizyonu bizi çok etkiledi.

Pozitim

Pozitim

Özellikle telco teknolojiler konusunda son derece uzman olan Pozitim şirketi, 2015 yılında şirket hisselerinin çoğunu almamızın ardından, tüm yetenekli ekibi ile birlikte aramıza katıldı.

Girişiminizi bizimle tanıştırmak ister misiniz?

Yatırım Programına Başvur.