Panteon Games

Panteon Games

2016 yılında çoğunluk hissesine sahip olduğumuz Panteon, çeşitli kategorilerde mobil oyunlar geliştiriyor.

Meditopia

Meditopia

Yatırımımız ile birlikte, pazarlama faaliyetlerini ve global büyüme stratejisini de üstlendiğimiz Meditopia, dünyanın en büyük 3. meditasyon uygulaması oldu. Teknasyon’un evrensel pazarlama yeteneği ve Meditopia ekibinin güçlü ürünü bir araya geldi. Başarı kaçınılmazdı…

Impressions

Impressions

Tüm dünyada büyük başarı elde edeceğine inandığımız, deepfake teknolojisi kullanan Impressions uygulaması ile kullanıcılar, istedikleri ünlünün yüzünü kendi yüzleriyle değiştirebiliyor. Gelişmiş son teknolojileri kullanan yeni AR-GE girişimlerine desteğimiz devam edecek.

Kompanion

Kompanion

Sağlıklı yaşam destekçisi Kompanion, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş antrenmanlar ve beslenme önerileri sunuyor. Teknasyon’un 360 derece pazarlama gücü ile birlikte Kompanion’un önümüzdeki dönemde büyük başarılar elde edeceğini göreceğiz.

Webrazzi

Webrazzi

Web dünyasının haber ve analiz merkezi Webrazzi ile gerçekleştirdiğimiz stratejik ortaklık kapsamında birlikte yapacağımız yatırımların ve çeşitli sponsorlukların sektörde çok faydalı etkiler yaratacağına inanıyoruz!

Otsimo

Otsimo

Otizmli çocukların eğitimine odaklanan Otsimo bizi ilk günden çok heyecanlandırdı. Faaliyetlerini daha çok Türkiye özelinde sürdüren Otsimo’yu, dünyanın en büyük eğitim platformlarından biri haline dönüşmesine hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Lisa AI

Lisa AI

Lisa AI uygulaması, beğeni tahmini ve fotoğraf içeriğine en uygun etiketi üretmemize yardımcı oluyor. Lisa AI ekibinin enerjisi ve Teknasyon’un vizyonu birbirini fazlasıyla tamamlıyor. Yakın gelecekte harika başarılara şahit olacağımıza inanıyoruz!

WufWuf

WufWuf

WufWuf dünyanın dört bir yanındaki köpek dostlarına hizmet veriyor. Teknasyon olarak insana ve diğer tüm canlılara değer veren sosyal sorumluluk projelerini desteklemeye devam edeceğiz. WufWuf projesinin globalde büyüyüp daha fazla hayvansevere ulaşacağına inanıyoruz.

Garaj Sepeti

Garaj Sepeti

Otomotiv sektörüne odaklanmış bir girişim olan Garaj Sepeti’nin gelecek vizyonu bizi çok etkiledi.

Pozitim

Pozitim

Özellikle telco teknolojiler konusunda son derece uzman olan Pozitim şirketi, 2015 yılında şirket hisselerinin çoğunu almamızın ardından, tüm yetenekli ekibi ile birlikte aramıza katıldı.

Sopsy

Sopsy

Bireylere ve küçük işletmelere e-ticaret platformu sunan Sopsy, sahip olduğunuz ürünleri satmanın en kolay yollarından biri olarak dikkat çekiyor. Sopsy’nin global potansiyeline inanıyoruz!

Ekmob

Ekmob

Saha satış otomasyonu uygulaması Ekmob, satış ekiplerine verimlilik, performans, proaktif yönetim, anlık veri erişimi imkanlarını kolay kullanım deneyimi ile sunuyor. Ekmob gibi başarılı olacağına inandığımız projeleri desteklemeye ve büyüme yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

OynaKazan

OynaKazan

Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan ile güçlerimizi birleştirdik. Bu iş birliği sonrasında global arenada “TriviaStars” ismiyle yer alacak uygulamanın tüm dünyada büyük başarı elde edeceğine inancımız tam!

Moovbuddy

Moovbuddy

Doktor ve fizyoterapistler danışmanlığında hazırlanan kişiselleştirilebilir egzersiz programları bulunan sağlık uygulaması Moovbuddy’ye yatırım yaptık. Teknasyon olarak büyük başarılar elde edeceğine inandığımız, globale açılma yolunda olan girişimleri desteklemeye devam ediyoruz.

Muslim Assistant

Muslim Assistant

İçerik olarak her geçen gün daha da zenginleşen ve günlük yaşamda Müslümanların ihtiyaç duyabileceği birçok özelliğe sahip olan Muslim Assistant uygulamasına yatırım yaptık. Potansiyellerine inandığımız girişimleri globale açılma yolunda desteklemeye devam edeceğiz.

Biryudumkitap

Biryudumkitap

Okunabilir ve dinlenebilir kitap özetleri ile hikâyelerin bulunduğu Biryudumkitap uygulamasının, yaptığımız yatırımla birlikte yepyeni özgün içeriklerle global pazarlara açılıp çok büyük başarılar elde edeceğine inanıyoruz.

Innerjoy

Innerjoy

Günlük hayatta yaşanılan duygu ve durumlara özel olarak hazırlanan konuların yer aldığı, kişiye özel deneyim sunan meditasyon uygulaması Innerjoy’un büyük başarılar kazanacağına inanıyoruz. Teknasyon olarak başarılı bulduğumuz girişimlere yatırım yapmaya ve onları globale açılma yolunda desteklemeye devam edeceğiz.

Leo AR

Leo AR

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak bulunulan ortama 3D objeler ekleyip video çekilmesini sağlayan uygulama Leo AR’a yatırım yaptık. Teknasyon olarak; teknolojideki yenilikleri cesurca kullanan, insanların severek kullandığı ve globalde büyüme hedefi olan girişimleri; Rockads programımıza dâhil ederek bilgi, birikim ve pazarlama tecrübelerimizi onlarla paylaşmaya devam edeceğiz.

Maslak Teknoloji

Maslak Teknoloji

Maslak Teknoloji; hem bireyler hem de kurumlar için dijital bankacılık altyapı ve servisleri geliştirmekte olan bir Fintech girişimidir. Teknasyon ve Maslak Teknolojinin stratejik birlikteliğinin ilk ürünü Para Plus uygulaması son kullanıcının tüm kredi kartlarını tek platformdan yönetmesini ve harcamalarını kontrol altına almasını sağlamaktadır.

Eat Just

Eat Just

Eat Just, konvansiyonel olarak üretilen gıdalara, bitkisel protein bazlı alternatifler geliştirmekte olan başarılı bir Food-Tech girişimidir.

PulpoAR

PulpoAR

Kozmetik ve cilt sağlığı sektörleri başta olmak üzere, artırılmış gerçeklik ve yapay zeka teknolojileri ile yeni nesil sanal deneme çözümleri sağlamaktadır.

Deplike

Deplike

Dünyanın en çok indirilen gitar amplifikatör ve akort cihazı uygulamalarından biri olan Deplike, metaverse vizyonu ile kullanıcıların sevdikleri şarkılar ve müzisyenler eşliğinde kişiselleştirilmiş bir müzik öğrenme deneyimi sunmayı hedeflemekte.

Girişiminizi bizimle tanıştırmak ister misiniz?

Yatırım Programına Başvur.