Yeni yatırımımız: Ekmob

Yeni yatırımımız: Ekmob
5 Kasım 2020

Saha satış otomasyonu uygulaması Ekmob’un Angel Effect liderliğinde gerçekleşen yatırım turuna biz de dahil olduk. Ekmob gibi başarılı olacağına inandığımız projeleri desteklemeye ve büyüme yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Diğer Haberler

Teknasyon & QNBEYOND iş birliği!
15 Kasım 2020

Teknasyon & QNBEYOND iş birliği!

Girişimlere destek olan ve onlara ayrıcalıklı kullanım avantajları sunan QNB Finansbank çatısı altındaki QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın iş ortaklarına biz de Rockads Büyüme Ortaklığı Programımız ile dâhil olduk. Başvuran girişimlere, çok kanallı müşteri desteği platformumuz Desk360’ı 6 ay boyunca ücretsiz kullanma ayrıcalığı tanıyoruz.

Yeni yatırımımız: Moovbuddy
14 Kasım 2020

Yeni yatırımımız: Moovbuddy

Doktor ve fizyoterapistler danışmanlığında hazırlanan kişiselleştirilebilir egzersiz programları bulunan sağlık uygulaması Moovbuddy’ye yatırım yaptık. Teknasyon olarak büyük başarılar elde edeceğine inandığımız, globale açılma yolunda olan girişimleri desteklemeye devam ediyoruz.

Geleceğin teknolojilerine birlikte şahit oluyoruz!
6 Kasım 2020

Geleceğin teknolojilerine birlikte şahit oluyoruz!

İTÜ Çekirdek tarafından dokuzuncusu düzenlenen Big Bang Start-up Challenge’ın Altın Paydaş’ı olduk. Teknolojiyi bir adım öteye taşıyacak yepyeni girişimlerle tanışacağımız 3 Aralık’taki etkinliği kaçırmayın!

Teknasyon, Webrazzi Summit’in Altın Sponsoru!
19 Ekim 2020

Teknasyon, Webrazzi Summit’in Altın Sponsoru!

21-22 Ekim’de online olarak gerçekleşecek ve teknoloji sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği Webrazzi Summit 2020’de; internet girişimciliği, yeni teknolojiler, dijital dönüşüm ve çok daha fazlası konuşulacak. Teknasyon Genel Müdürü Dilara Rassad Alkoç “Global büyümenin formülü nedir?“, Panteon Kurucu Ortağı Ufuk Şahin ise “Pazarlama Odaklı Oyun Tasarımı” başlıklı konuşmalarını gerçekleştirecek. Aynı zamanda yeni ürünümüz Rockads ile online standımızda yerimizi alacağız.

Teknasyon’dan dijital girişimlere 360 derece destek!
13 Ekim 2020

Teknasyon’dan dijital girişimlere 360 derece destek!

Facebook ile başlattığımız “Rockads: Growth Partnership/Büyüme Ortaklığı” programına dâhil olan girişimler dünyaya açılırken onların yanındayız. Tüm bilgi ve tecrübemizi en iyi şekilde paylaşabilmek için kurduğumuz ekibimizle, yeni girişimlere; ürün geliştirme, pazarlama, bütçe planlama konularında destek verecek ve onların global birer başarı hikâyesi yazmasına yardımcı olacağız.

Tüm içerik görüntülendi.