Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!

Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!
9 Kasım 2017

Teknasyon ailesi için harika bir gün! Facebook Global Pazarlama Yöneticisi Sarah Personette, Facebook EMEA Pazarlama Yöneticisi Philippa Snare, Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölgesel Pazarlama Müdürü Mark Hamilton, Facebook Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş, Facebook Türkiye Direktörü Derya Matraş ve Facebook Ajanslar ve Markalar Müdürü İlke Çarkçı Toptaş’ı Teknasyon ofisinde ağırladık. 2018 planlarımızı konuştuk ve 2018 yılı için centilmenlik anlaşmasına imza attık.tmenlerimiz ile birlikte kreatif içerikler oluşturuyor ve bunları eş zamanlı olarak pazarlama aktivitelerimizde kullanıyoruz.”

Diğer Haberler

Teknasyon Gönüllüleri Kulübü kuruldu!
19 Mart 2022

Teknasyon Gönüllüleri Kulübü kuruldu!

Teknasyon Gönüllüleri Kulübü’nü hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz!

Uzun süredir gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizi gönüllülerimizin katılım sağladığı kulübümüzle tek bir çatı altında topladık. Teknasyon olarak topluma, hayvanlara ve çevreye verdiğimiz değeri gösterip farkındalık yaratmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Boğaziçi TechSummit’in Altın Sponsoruyuz!
28 Şubat 2022

Boğaziçi TechSummit’in Altın Sponsoruyuz!

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü – Compec tarafından 13. kez düzenlenecek Teknolojinin farklı disiplinlerinde uzmanlaşmış isimlerin, sektörün öncüsü şirketlerin ve girişimlerle bir araya gelinen Boğaziçi TechSummit etkinliğinde Altın Sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biriyiz!
10 Şubat 2022

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biriyiz!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin ödüllendirildiği Deloitte Technology Fast 50 programında, bu yıl da ilk 50 şirket arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Geliştirdiğimiz mobil uygulamaları ve SaaS ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla buluşturmaya, başarılı bulduğumuz girişimleri yatırımlarımızla desteklemeye ve onları globalde her geçen gün daha fazla kişiye ulaştırmaya devam edeceğiz.

Tüm içerik görüntülendi.