Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!

Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!
9 Kasım 2017

Teknasyon ailesi için harika bir gün! Facebook Global Pazarlama Yöneticisi Sarah Personette, Facebook EMEA Pazarlama Yöneticisi Philippa Snare, Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölgesel Pazarlama Müdürü Mark Hamilton, Facebook Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş, Facebook Türkiye Direktörü Derya Matraş ve Facebook Ajanslar ve Markalar Müdürü İlke Çarkçı Toptaş’ı Teknasyon ofisinde ağırladık. 2018 planlarımızı konuştuk ve 2018 yılı için centilmenlik anlaşmasına imza attık.tmenlerimiz ile birlikte kreatif içerikler oluşturuyor ve bunları eş zamanlı olarak pazarlama aktivitelerimizde kullanıyoruz.”

Diğer Haberler

BİLGİ Talent Fest 2020’de yerimizi aldık.
10 Mart 2020

BİLGİ Talent Fest 2020’de yerimizi aldık.

Teknasyon’daki kariyer fırsatlarını anlatmak ve merak edilen tüm soruları yanıtlamak için 10-11 Mart tarihlerinde, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleşen BİLGİ Talent Fest 2020’de yerimizi aldık.

Yeni Yatırımımız: Otsimo
14 Şubat 2020

Yeni Yatırımımız: Otsimo

Özel çocuklar için geliştirilen mobil terapi uygulaması Otsimo ‘ya gerçekleştirdiğimiz yatırımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Platformun, ihtiyacı olan tüm dünya çocuklarına ulaşmasına destek olmak öncelikli hedefimiz!

Tüm içerik görüntülendi.