Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!

Facebook Ekibini Ofisimizde Ağırladık!
9 Kasım 2017

Teknasyon ailesi için harika bir gün! Facebook Global Pazarlama Yöneticisi Sarah Personette, Facebook EMEA Pazarlama Yöneticisi Philippa Snare, Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölgesel Pazarlama Müdürü Mark Hamilton, Facebook Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş, Facebook Türkiye Direktörü Derya Matraş ve Facebook Ajanslar ve Markalar Müdürü İlke Çarkçı Toptaş’ı Teknasyon ofisinde ağırladık. 2018 planlarımızı konuştuk ve 2018 yılı için centilmenlik anlaşmasına imza attık.tmenlerimiz ile birlikte kreatif içerikler oluşturuyor ve bunları eş zamanlı olarak pazarlama aktivitelerimizde kullanıyoruz.”

Diğer Haberler

HCM Excellence Awards tarafından büyük ödülün sahibi olduk!
19 Ağustos 2022

HCM Excellence Awards tarafından büyük ödülün sahibi olduk!

İnsan kaynakları alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan Brandon Hall Group HCM Excellence Awards tarafından “Best Recruitment Marketing and Employer Branding Program” kategorisinde büyük ödülün sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin en iyi bilişim şirketleri arasındayız!
4 Ağustos 2022

Türkiye’nin en iyi bilişim şirketleri arasındayız!

Bu yıl da Türkiye’nin teknoloji alanında en kapsamlı araştırması olan Bilişim 500 sıralamasında yerimizi aldık ve “Türkiye Merkezli Üretici Mobil Uygulamalar” kategorisinde birincilik ödülünün yeniden sahibi olduk. Teknasyon olarak sektöre yön vermeye ve globaldeki başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

Tüm içerik görüntülendi.