“Türkiye Girişim Ekosistemi 2020” etkinliğinde Burak Sağlık konuşmacı olarak yer aldı.

“Türkiye Girişim Ekosistemi 2020” etkinliğinde Burak Sağlık konuşmacı olarak yer aldı.
5 Şubat 2020

Startups.watch‘ın düzenlediği “Türkiye Girişim Ekosistemi 2020” etkinliği gerçekleşti. Timur Sırt’ın moderatör olduğu etkinlikte Facebook Strateji Lideri Kaan Camgöz ile ortak panelde konuşmacı olarak yer alan Teknasyon kurucu ortağı Burak Sağlık , girişimci adaylarına kendi tecrübelerini aktardı ve şirketimizin 2020 vizyonunu paylaştı.

Diğer Haberler

Teknasyon, Webrazzi Summit’in Altın Sponsoru!
19 Ekim 2020

Teknasyon, Webrazzi Summit’in Altın Sponsoru!

21-22 Ekim’de online olarak gerçekleşecek ve teknoloji sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği Webrazzi Summit 2020’de; internet girişimciliği, yeni teknolojiler, dijital dönüşüm ve çok daha fazlası konuşulacak. Teknasyon Genel Müdürü Dilara Rassad Alkoç “Global büyümenin formülü nedir?“, Panteon Kurucu Ortağı Ufuk Şahin ise “Pazarlama Odaklı Oyun Tasarımı” başlıklı konuşmalarını gerçekleştirecek. Aynı zamanda yeni ürünümüz Rockads ile online standımızda yerimizi alacağız.

Teknasyon’dan dijital girişimlere 360 derece destek!
13 Ekim 2020

Teknasyon’dan dijital girişimlere 360 derece destek!

Facebook ile başlattığımız “Rockads: Growth Partnership/Büyüme Ortaklığı” programına dâhil olan girişimler dünyaya açılırken onların yanındayız. Tüm bilgi ve tecrübemizi en iyi şekilde paylaşabilmek için kurduğumuz ekibimizle, yeni girişimlere; ürün geliştirme, pazarlama, bütçe planlama konularında destek verecek ve onların global birer başarı hikâyesi yazmasına yardımcı olacağız.

Teknasyon, Webrazzi Developer’ın Platin Sponsoru!
9 Eylül 2020

Teknasyon, Webrazzi Developer’ın Platin Sponsoru!

9 Eylül’de online olarak gerçekleşen etkinlikte; teknoloji şirketlerinin altyapısal dönüşümleri, yeni teknolojiler ve yazılıma dair pek çok konu konuşuldu. Teknasyon CTO’su Doğan Aydın “Bir Startup’ın Sunucu Mimarisindeki Dönüşümü“; Panteon kurucu ortağı Ufuk Şahin ise “Hyper Casual Oyunlarda Developer & Publisher İlişkileri” başlıklı konuşmalarını gerçekleştirdi. Aynı zamanda B2B ürünlerimizden VerifyKit ve Desk360’ın bulunduğu online standımızla etkinlikte yerimizi aldık.

Yeni yatırımımız: Impressions
21 Ağustos 2020

Yeni yatırımımız: Impressions

Son yatırımımız deepfake teknolojisini kullanan Impressions uygulamasına oldu. Tüm dünyada büyük başarı elde edeceğine inandığımız Impressions ile kullanıcılar, istedikleri ünlünün yüzünü kendi yüzleriyle değiştirebiliyor. Gelişmiş son teknolojileri kullanan yeni AR-GE girişimlerine desteğimiz devam edecek.

Tüm içerik görüntülendi.