Rakamlarla Teknasyon

  • +0Uygulama
  • +0Milyarİndirme
  • +0Ülke
  • +0Çalışan

Hakkımızda

Türkiye'nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden Teknasyon Yazılım, Türkiye'nin öncü mobil uygulama geliştiricisi ve altyapı sağlayıcısıdır. 2013 yılında kurulan Teknasyon Yazılım, kısa zamanda büyük başarılara imza atarak Apple Store ve Google Play Store'da, Brezilya'dan İtalya'ya, İspanya'dan Hindistan'a kadar 200'den fazla ülkede, 55 farklı dilde, milyonlarca  kullanıcıya ulaşarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kendi alanında Türkiye'nin globale açılan yüzü olan Teknasyon Yazılım'ın, yenilikçi bakışa sahip, büyük bir ekiple yaratıcı çözümler ortaya çıkararak ürettiği uygulamalar 1.2 milyar kişi tarafından indirildi.

Facebook, Google ve önde gelen GSM operatör iş birlikleri ile günden güne vizyonunu geliştiren ve yaptığı yatırımlarla fark yaratan Teknasyon Yazılım, 2017 yılında mobil oyun şirketi Panteon'u bünyesine katarak mobil oyun sektöründe de çalışmalarına hız verdi.

Değişen ihtiyaçlara ve beklentilere yönelik ürünler geliştirmeye ve sunmaya devam eden Teknasyon uygulamalarına ait reklam filmlerini kendi stüdyolarında çekiyor ve reklam kampanyalarını da kendi oluşturuyor.

Dinamik, yaratıcı, etkin ve her biri kendi dalında uzman yetenekleri aynı çatı altında toplayan Teknasyon, farklı konumlardaki beş ofisi ve 190'ın üzerinde çalışanıyla büyümeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor...